מחלקות

בדיקות בטון - אמינות, דיוק ומקצועיות עם סיסטם מעבדות

** ללקוחות רשומים

הבטון הינו אחד המרכיבים המרכזיים בתהליכי הבניה בישראל ומהווה נדבך חשוב ביותר בהיבט קונסטרוקטיבי קריטי ליציבות , חוזק ואיכות המבנה.
המדינה באמצעות רשויות התכנון והבניה דורשת ביצוע בדיקות בטון בשלביי הבניה השונים של פרויקט בין אם בית פרטי, מבנה מסחרי או בניה רוויה.
בדיקות הבטון מלבד היותן דרישה רגולטורית מיועדות להעניק הגנה לכלל המעורבים בפרויקט הבניה הנתון וזאת תוך כדי בדיקה ואימות כי הבטון הנוצק יעמוד בדרישות התקנים הישימים על כלל דרישות האיכות הנכללות בהם.
ועדות תכנון ובניה בארץ מחייבות הצגת התקשרות עם מעבדת בדיקות בטונים מוסמכת ומאושרת כתנאי לקבלת היתר בניה והתחלת עבודה באתר.
בסיום הליך הבניה בדיקות הבטון שבוצעו בפרויקט מהוות תנאי הכרחי לקבלת "טופס 4" הנדרש עבור אכלוס המבנה.

חברת סיסטם מעבדות מתקדמות בע"מ  מבצעת את כל סוגי בדיקות הבטון לשלד המבנה בהתאם לתקנים ישראליים ישימים כולל: בדיקות לבטון טרי, בדיקות לבטון קשוי ובנוסף מגוון בדיקות מיוחדות בהתאם לתקנים בינלאומיים ועל פי מפרטים מיוחדים בהתאם לדרישות הלקוח.

כל אלו תוך כדי שימת דגש על איכות, אמינות ושרות !!!!

סוגי בדיקות:

סוגי בדיקות בביצוע סיסטם מעבדות מתקדמות בע"מ

סיסטם מעבדות מתקדמות הינה מעבדת בדיקה מהגדולות והמובילות בארץ בעלת מגוון שרותים ותחומי בדיקה רחב ביותר היכול לתת מענה בתחומים שונים.

קהל לקוחותינו מורכב ממגוון מגזרי הפעילות במשק הישראלי וכולל : חברות קבלניות מהמובילות בארץ, גופים ממשלתיים שונים , משרד הבטחון וכן המגזר הפרטי.

סיסטם מעבדות מבצעת את מערך בדיקות הבטון המקיף, המקצועי והמגוון ביותר הכולל בדיקות בסיסיות בהתאם לתקנים כמו גם בדיקות "בהתאמה אישית" למאפייני פרויקט ודרישות הנדסיות מיוחדות.

בדיקות הבטון במעבדות סיסטם מבוצעות תוך שימת דגש בלתי מתפשר על דיוק, אמינות, איכות ומקצועיות בשילוב עם שרות בלתי מתפשר לטובת הלקוח.

מהו בטון ? 

הבטון הינו מרכיב קונסטרוקטיבי עקרי המשמש ביציקות בענף הבניה והתשתיות בארץ.

הבטון הינו תערובת מתוכננת של צמנט, אגרגטים ("חצץ") ומים ביחסים נתונים כאשר באמצעותו יוצקים אלמנטי בניה שונים ביניהם: יסודות, רצפות, תקרות כמו גם מוצרי בניה שונים כגון : בלוקי בטון, אבנים משתלבות , ואלמנטים הנדסיים שונים.

סוגי הבטון השונים נקבעים כתלות באלמנט הנוצק על מאפייניו הפיזיקליים והמכניים בנוסף למיקומו, תנאי הקרקע והאקלים בסביבתו.

בדיקות הבטון באות לוודא למעשה כי הבטון שהוזמן ונוצק תואם את דרישות התכנון והאיכות כפי שמשתקפות בתקנים הישימים ביניהם : חוזק, סומך ודרישות הנדסיות אחרות באם קיימות כאלה.

מהות בדיקות הבטון

בדיקות הבטון הן חובה ואינן בגדר המלצה בלבד !!!!

חשוב לזכור כי מטרת בדיקות הבטון הינה הבטחת חוזק ועמידות קונסטרוקטיבית של האלמנט הנוצק כמו גם אימות קבלת בטון איכותי העומד בדרישות התקנים למול ההזמנה שבוצעה על ידכם.

כל יציקת אלמנט קונסטרוקטיבי שהוא משפיעה על יציבות ועמידות המבנה כמו גם הקיים שלו לאורך שנים.

 עקב כך חשוב ביותר לבצע את הבדיקות הנדרשות שנקבעו בפרויקט וזאת על ידי מעבדה מוסמכת ומאושרת.

חשוב ביותר להקפיד בהמשך להתקשרות שבוצעה עם מעבדת הבדיקה להקפיד ולהזמין את כלל הבדיקות שנקבעו ליציקות בפרויקט תוך כדי הקפדה על הודעה ותאום מראש בהתאם לתכנון היציקות.

לא יוצקים אלמנט ללא בדיקה שנקבעה בעבורו !!!

בדיקות הבטון מתבצעות במעבדות סיסטם תוך כדי הקפדה בשימוש במכשור ייעודי מתקדם, מכויל ומתאים לדרישות התקנים ועל ידי צוות בודקים מקצועי, מיומן מוסמך ומודרך.   

סיסטם מעבדות מתקדמות בע"מ תלווה אתכם מראשית הפרויקט ועד סיומו באמצעות צוות מקצועי, פריסה ארצית רחבה וציוד בדיקות מתקדם בבדיקות בטון על כל מגוון התקנים והבדיקות ותעניק לכם את השקט הנפשי וההנדסי לכל אורך שלבי הפרויקט שלכם.

 

להצעת מחיר ופרטים נוספים:

פרטי המחלקה:

סרטון הדגמה

נטילת בטון טרי

קידוח גלילי בטון קשוי