בדיקה

מעבדת קוסמטיקה ובדיקות קוסמטיקה

מוצרי קוסמטיקה צריכים להיות בטוחים לשימוש עבור הצרכנים, ולכן בדיקות קוסמטיקה חשובות לאין שיעור עבור יצרנים ויבואנים, שצריכים להבטיח שהמוצרים שהם מייצרים ו/או מוכרים יהיו כמה שיותר בטוחים לשימוש. 

מעבר לסיכונים האפשריים למשתמשים, כאשר מוצר אינו בטוח הוא חושף את החברה לתביעות ולפגיעה במוניטין לכן על המוצרים לעמוד בכל התקנות הנדרשות, קל וחומר בדרישות החוק. בדיקות קוסמטיקה נועדו למטרה זו ומעבדת הכימיה והמיקרוביולוגיה שלנו מבצעת בדיקות שוטפות ליצרנים ויבואנים בהתאם לדרישות של משרד הבריאות, כמו גם בדיקות מיוחדות על פי דרישת הלקוחות והכל עם התחייבות לסודיות ושמירה על דיסקרטיות.

מחלקת רגולציה ורישום תמרוקים

מעבדת כימיה ומיקרוביולוגיה מתמחה גם בתחום רישום תמרוקים במשרד הבריאות ומעמידה לרשותכם יועצים מהשורה הראשונה אשר ילוו אתכם לכל אורך התהליך ועד לקבלת הרישיון, כדי להבטיח שתהיה התאמה מלאה לדרישות של משרד הבריאות ולדרישות הדירקטיבה האירופאית. 

הליווי של היועצים מטעם המעבדה כולל הכנת תיק מוצר מלא, שירות, ייעוץ וייצוג של נציג אחראי, ביצוע בדיקות ומתן שירותי מעבדה, ייצוג מול משרד הבריאות, הנפקת דוחות בטיחות וכמובן שגם בהיבט הזה, צוות המעבדה שלנו מתחייב על סודיות מלאה.

בדיקות ייבוא

במידה ואתם מייבאים מוצרי קוסמטיקה ותמרוקים מחו"ל עליכם לעמוד בדרישות החוק הישראלי ולשם כך תזדקקו לשירותי המעבדה שלנו. מעבדת כימיה ומיקרוביולוגיה מבית סיסטם מוסמכת לבצע בדיקות ייבוא שונות ומגוונות וכך להקנות לכם שקט נפשי עם הידיעה שאתם משווקים לצרכנים מוצרים בטיחותיים שעומדים בכל התקנים הנדרשים. 

בנוסף, המעבדה מאושרת על ידי הממונה על התקינה לשורה של תקנים לשם קבלת תקן ישראלי למוצרים אשר חל עליהם תקן רשמי ושחרורם מהמכס בתחומים רבים של מוצרי צריכה (ת"י240, ת"י 1003 ועוד)