מחלקות

קרקע ואספלטים

רגע לפני שמתחילים עם פרויקט של הקמת תשתיות, סלילת כבישים או בניית גשרים, יש לבצע בדיקות קרקע ואספלטים, כדי לקבל את כל המידע הדרוש על החומרים בהם אנו עושים שימוש ועל המצע הקיים. בדיקות קרקע ואספלט עוזרים להבין את פרופיל וסיווג הקרקע עד לרמת גודל החלקיקים, מידת הלחות, משקל סגולי ועוד. בדיקות אלו מסייעות להכיר מבעוד מועד את תכונות הקרקע ולעבוד איתן ולא נגדן. 

מעבר לכך, הבדיקות מאפשרות לתכנן נכון את תערובת האספלט ולחזות את כל הפרטים החשובים שיובילו לפרויקט מוצלח שיגלה עמידות לאורך הזמן. בדיקות קרקע ואספלטים יכולות להתבצע במעבדה או באתר, על ידי מכשור מתקדם וחדיש ובהתאם לכל התקנים הנדרשים.

סוגי בדיקות

סיסטם מעבדות מתקדמות בע"מ מבצעת את כל סוגי הבדיקות בתחום הקרקע לפני בנייה לפי התקנים המחמירים ביותר ובהתאמה מלאה לתקנים הישימים ולמפרטי העבודה הרלוונטיים. ברשות החברה עומדים צוותי מהנדסים, גיאולוגים, בודקי קרקע מקצועיים ומנוסים המבצעים עבור מזמין העבודה את הבדיקות הנדרשות בצורה המקצועית ביותר.

בין סוגי הבדיקות שאנו מבצעים בתחום קרקע ואספלטים ניתן למצוא:

בדיקות ביטומן ואמולסיה ביטומנית 

בדיקות אלו מתבצעות בהתאם לתקנים אמריקאים וישראלים ולדרישות הנחוצות על ידי מעבדה מובילה שכל חצי שנה נבדקת ומיישרת קו עם מיטב המעבדות ברחבי העולם. כל הבדיקות תחת קטגוריה זו נערכות באמצעות הציוד המתקדם מסוגו בעולם, ועל ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. הבדיקות מתבצעות בפרקי זמן שונים ובשלושה שלבים – לאחר הייצור, לאחר הערבוב וכעבור 8 עד 10 שנים ממועד סלילת הכביש. 

בדיקות אספלט

סקר קרקע אשר מטרתו לוודא שתכנון תערובת האספלט יהיה מיטבי. הבדיקות שמות דגש על ההכנה עצמה, על ההידוק, הצפיפות, היציבות והנזילות. בנוסף הן נותנות נקודת מבט לעתיד בכך שיכולות להעריך את רמת השחיקה, עובי השכבה, מישוריות האספלט, מידת ההתנגדות להחלקה על מצע האספלט, בדיקות נראות החזר אור ועוד. 

בדיקות לאגרגאט גס/דק עפ"י ת"י 3

אנו מבצעים גם בדיקות לחצץ, לרבות בדיקות כימיות בקרקע אשר נועדו לקבוע את רמת המלחים המומסים, חומרים אורגניים, מוליכות או התנגדות חשמלית, תכולת מינרלים וקרבונטים ועוד. מעבר לכך, אנו מבצעים בדיקות מיוחדות במחלקת גיאוטכניקה וגם מספקים בקרה צמודה באתר לצורך בדיקות צמיגות, צפיפות, אחוז החול, מוליכות חשמלית ועוד. 

בדיקות קרקע שגרתיות

בדיקות נוספות שאנו מבצעים קובעות את יחסי הצפיפות-רטיבות והן מבוצעות במעבדה. הבדיקות מבוצעות בשיטות שונות ומגוונות ומטרתן לבדוק סוגיות כמו צפיפות 100%, ספיגות, שטיפה, משקל יחסי, ניפוי, שווה ערך חול, גבול התכווצות, משקל מרחבי וערכים נוספים. 

מעבדה מוסמכת לביצוע בדיקות קרקע ואספלט

סיסטם זו מעבדה מוסמכת לביצוע בדיקות קרקע ואספלטים, עם ניסיון שעולה על 20 שנים. למעבדה יש הסמכה מטעם הרשות להסמכת מעבדות, ואישור של הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה. הסניפים הרבים בפריסה ארצית, לצד השירותים הנרחבים שמעניקות המחלקות המקצועיות שלנו, מאפשרים לנו לבצע בדיקות קרקע בכל הארץ ללא פשרות על איכות, אמינות ושירות מעולה מהשורה הראשונה. 

אנו נשמח לספק לכם מעטפת שלמה של שירותים ובין היתר לבצע עבורכם בדיקות קרקע ואספלט בשטח ובמעבדה, כך שתוכלו לקבל את כל המידע הדרוש ולבצע כל פרויקט של תשתיות, בנייה וסלילה בהצלחה!

להצעת מחיר ופרטים נוספים:

פרטי המחלקה:

סרטון הדגמה

בדיקות קרקע ואספלט