מחלקות

מערכות הבניין

מחלקת מערכות הבניין מאושרת על ידי משרד הכלכלה והתעשייה ומוסמכת על ידי הרשות הלאומית להסמכת מעבדות, למגוון רב של בדיקות מקיפות בתחום מערכות הבניין. כחלק מדרישות הועדות השונות לטופס 4 (חיבור תשתיות) וטופס 5 (אישור איכלוס), נדרש לבצע בדיקות מקיפות בשלבי הגמר של המבנה.

כל הבדיקות מבוצעות על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה והן יכולות להקנות לכם המון שקט נפשי, ולחסוך במידה משמעותית בעלויות הבניה, כמו גם למנוע מכם עוגמת נפש אפשרית.

סוגי בדיקות:

מה היתרונות של בדיקות מערכות הבניין?

בדיקות של מערכות הבניין על ידי מומחים נדרשות על פי חוק, והן נחוצות כדי להוציא טפסים כמו טופס 4 המאשר חיבור למערכות חשמל, או טופס 5 המאשר את אכלוס המבנה, לכן הן הכרחיות כדי להתקדם בשלבי הבנייה השונים. מעבר לכך, הן מציעות יתרונות גם לקבלנים. באמצעות בדיקות של בודקים מקצועיים ניתן להימנע מתקלות ובעיות שיעלו לכם ביוקר בעתיד. 

המערכות השונות שנבדקות מהוות חלק בלתי נפרד מתהליך הבניה, ובדיקתן מבטיחה את תקינותן לפני אכלוס המבנה. באמצעות הבדיקה של מומחי מחלקת מערכות הבניין שלנו, תוכלו לזכות לשקט נפשי כבר ברגע ההתקנה של המערכות, כי כשהם נוכחים בשטח, ניתן לדעת באופן ודאי שהמערכות כן תואמות לייעודן ולתקנים הנדרשים עבורן. באמצעות בדיקות מקצועיות אפשר להבטיח שהמערכות יהיו מוכנות לשימוש ולהפעלה, שאין בהן תקלות ושלא נדרשים תיקונים בעתיד, תוכלו לשמור על המוניטין ולהמשיך לשלב מסירת הדירות ללא תקלות וללא הצורך בביצוע תיקונים מיותרים. 

מוזמנים לתאם איתנו בדיקה

הרשויות השונות דורשות מכם לבצע בדיקות למערכות הבניין ועל פי חוק, את תוצאות הבדיקות יהיה עליכם להגיש לרשויות, כדי לקבל טופס 4 ותעודת אכלוס. לכן כדי למנוע עיכובים מיותרים מומלץ ליצור קשר עם מחלקת מערכות הבניין של סיסטם בהקדם.

תהליך הבדיקה אינו מורכב, וכבר במעמד יצירת הקשר נוכל להעביר לכם את כל המידע בנוגע לאופן ביצוע הבדיקות וקבלת התוצאות. בתום הבדיקה ישלחו אליכם המסמכים המפרטים את תוצאות הבדיקה בהתאם לדרישות התקן של הרשות בה אתם בונים. 

לקבלת פרטים נוספים או לתיאום בדיקה מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!

להצעת מחיר ופרטים נוספים:

פרטי המחלקה:

סרטוני הדגמה

בדיקה סונית ואולטרא-סונית

התקנת מערכת סולארית

התקנת תקרה אקוסטית