מחלקות

מערכות מיגון אש

אנו בסיסטם מעבדות מתקדמות בע"מ מבצעים בדיקת מערכות מיגון אש – מערכות כיבוי אש אוטומטיות על בסיס מים וקצף, מערכות הצלה ומערכות גילוי וכיבוי אש אלטרנטיבי.

סוגי בדיקות:

כל הבדיקות מבוצעות על ידי אגף מיגון אש המוסמך על ידי הרשות הלאומית להסמכת מעבדות, שמאושר על ידי הממונה על התקינה במשרד התעשייה והמסחר ומוכר על ידי הרשות הארצית לכבאות והצלה. האגף מוסמך לערוך את כל סוגי בדיקות מיגון אש ומציב לרשות הלקוח מומחים בעלי שם בינלאומי וצוותים מוכשרים ומיומנים.

בין הבדיקות שאנו מבצעים – 

מערכות גילוי וכיבוי אש אלטרנטיביות

אנו מבצעים בדיקות נרחבות למערכות גילוי וכיבוי אש אלטרנטיביות ביניהן:

 

מערכות כיבוי אש על בסיס מים

  • בדיקת מערכת כיבוי אש במים (מתזים) לפי ת"י 1596 ותקן 13 NFPA אנו מבצעים בדיקות תכנון והתקנה למערכות כיבוי אש במים (מתזים) למבני תעשייה, בתים פרטיים ומחסנים, למטרת תכנון המערכת וחישובים הידראוליים, אפיון והגדרת סיכונים, התאמת הרשת העירונית לדרישות המערכת, תכנון חדרי משאבות ומאגרי מים ועוד.
  • בדיקות למערכות כיבוי אש בקצף לפי תקנים: NFPA 30, NFPA 16, NFPA 11, NFPA 409 
  • בדיקת תחזוקה לפי ת"י 1928 אנו מבצעים בדיקות טרם ההתקנה של המתזים, הצנרת, ראש המערכת, ברזים ומגופים ועוד. בדיקות תחזוקה שנתיות אשר כוללות פעולות בקרה ותחזוקה מונעת להבטחת תקינות המערכת. 
  • בדיקת התאמה לתקרת תותב לפי ת"י 1596 מטרתה של בדיקה זו היא לבחון את התאמתם של מתזים לתקרה מונמכת או התאמתם לאחר חלוקת פנים במבנה.
  • בדיקות מערכות הצפה- לפי NFPA 15- מערכות צינון 
  • אופיין רשת מים לפי תקן 291 NFPA ותקן 13 NFPA בדיקה המודדת ערכי ספיקה ולחץ כדי לבחון את התשתיות הקיימות ולהכריע אם צריך תשתיות חדשות. בדיקות אלו נחלקות לשתיים: בדיקת אופיין רשת מים עירונית ובדיקת אופיין רשת מים פנימית.

 

מערכות הצלה

עם מקצועיות של מעל 20 שנים, ציוד מתקדם ואנשי המקצוע המובילים בתחום, אנו נשמח לבצע את כל בדיקות מיגון אש הנחוצות לכם. לפרטים ותיאום דברו אתנו!

להצעת מחיר ופרטים נוספים:

פרטי המחלקה:

סרטוני הדגמה

אופיין רשת מים

בדיקת תכנון והתקנת מתזים